Dezinfekční set – malý

Generátor ozonu HOME CLEANER HC 1500 + vak OB7 je předuřčen pro domácí použití. Balení obsahuje speciální vak s destruktorem ozonu, silikonovou hadičku (1m) pro distribuci ozonu do odděleného prostoru a vaku, perlátor k ozonizaci vody.

Vak OB7 je speciální praktický vak (s atestem), ideální pro pro každodenní dezinfekci předmětů, potravin či odstranění zápachů např. bot či sportovních doplňků. Praktický příklad použití najdete zde: Ošetření obuvi. Díky destruktoru ozonu je možno provádět bezpečně procedury ve vaku v místnostech za přítomnosti osob, zvířat i rostlin. 

Jako volitelné příslušenství je možno dokoupit i speciální příslušenství pro ozonovou terapii např. speciální vak na končetiny.

Přístroj obsahuje časovač 1-60 min/non stop. Generátorem je možno ozonovat vodu a využít jí pro zdravotní či kosmetické účely.

Hlavním funkčním prvkem pro tvorbu ozónu je nerezová korónová trubice.

Příklady použití:

  • potraviny – dezinfekce celých nákupů, odstranění pesticidů, prodloužení trvanlivosti např. zeleniny a ovoce
  • obuv, oblečení sportovní potřeby – dezinfekce a odstranění zápachů
  • zvířecí pelíšky, skříně – dezinfekce a odstranění zvířecích zápachů
  • místnosti, chodby, sklepy, zatuchlé chaty – dezinfekce a odstranění zápachů, plísní, zatuchliny
  • automobily a klimatizace – – dezinfekce a odstranění zápachů
  • výroba ozonizované vody – hydratuje pleť, podporuje krevní oběh, ústní voda, revitalizující koupel atd.
  • bazény do 3 m3 – křišťálově čistá, ekologicky dezinfikovaná, zdraví podporující voda. Žádný chlor.

Generátor ozonu HC 1500 má rozměry 200×110×320 mm, váhu 2,3 kg a výkon 1500 mg (1,5 g) ozonu za hodinu. HC 1500 je vhodný pro bytové prostory a menší místnosti cca do 60 m3 (např. 20 m2 x 3 m výška).  

Generátory ozonu v naší nabídce jsou vhodné k ozonizaci vzduchu i vody. Na zadní straně přístroje HC 1500 se nachází výstup pro nasazení hadičky pro ošetření nedostupných míst. Přístroje přeměňují vzdušný kyslík O2 na ozon O3. K výrobě ozonizované vody se nasadí na hadičku perlátor (je součástí balení).

Ozon je přírodní čistící a dezinfekční látka. Je to silné oxidační činidlo. Je používáno v mnoha oblastech, jako je lékařství, zemědělství, potravinářský průmysl atd. Likviduje viry, bakterie, plísně, houby. Účinně odstraňuje zápach včetně kouře, potu, zvířat, inkontinence, zatuchliny. Ozon je možné využít k eliminaci příčin vedoucích k tvorbě nežádoucích zápachů, plísní, bakterií, virů, alergenů. Běžné je ozonizování interiéru aut a klimatizace.

Ozonizovaná voda slouží i jako prevence tvorby zubního kazu a paradentózy (vyžaduje pravidelné vyplachování ústní dutiny). Výborné výsledky přináší použití ozonové vody k regeneračním a kosmetickým účelům, koupelím, při řešení problémů spojených s plísněmi u nohou, také u potíží vzniklých se syndromem diabetické nohy.

Voda obohacená o ozon lze použít k odstraňování pesticidů, herbicidů a různých druhů hormonů z masa, ovoce a zeleniny.

Ozon se nesmí používat v místnostech a prostorách za přítomnosti lidí, zvířat a květin. Po aplikaci v místnosti je potřeba nechat místnost před vstupem ještě několik desítek minut prázdnou, než dojde k rozpadu ozonu na kyslík. Vhodné je vyvětrání.

K bezpečnému pravidelnému používání ozonu v běžném domácím prostředí doporučujeme kombinaci HC1500 se speciálními certifikovanými vaky řady OB, kde je na výstupu z vaku zabudován destruktor ozonu.

Používání kombinace: sada HC1500 + speciální patentované vaky s destruktorem ozonu řady OB lze zařízení používat i v místnosti během běžného provozu, tedy za přítomnosti osob, zvířat a květin. Naše vaky řady OB jsou vyrobené ze speciálních neprodyšných materiálů, tak, aby byla zaručena dostatečná těsnost, z toho důvodu jsou také opatřeny dvojím uzávěrem. V takto uzavřeném těsném prostoru lze dosáhnout koncentrace ozonu potřebné k ošetření drobných předmětů denní potřeby v nastaveném časovém limitu.

Sada generátoru HC1500 a HC 3500 s vakem řady OB je certifikovaná jako biocidní a dezinfekční přípravek.

VHODNÉ K OZONIZACI ROUŠEK!

Kategorie:Generátory ozonu
Max. příkon:60 W
Výkon pumpy:8 l/min
Max. produkce ozonu:1,5 g/h O3
Časovač:1-60 min/nonstop
Rozměry:320 x 110 x 200 mm
Životnost vyvíječe ozonu:15 000 h
Hmotnost:2,3 kg
Rozměry vaku OB7:160 x 400 x 440 mm
Destruktor O3:uhlíkový